Toronto in Denver sta izenačila seriji drugega kroga končnice v ligi NBA. Toronto je dobil še drugo tekmo za povrstjo in se znova vrnil v igro za napredovanje. Denverju je uspelo ustaviti Leonarda in tako slaviti z 110:101. Danes nas že čakata dve novi zanimivi tekmi in sicer bo Miami napadal še 4 zaporedno zmago in s tem konferenčni finale. Lakersi pa bodo poizkušali izenačit serijo na 1:1 proti raketam. Poleg košarke bo danes na sporedu tudi nogomet in dirka formule 1 za veliko nagrado Italije. Več pa v spodnjem stavnem pregledu.

2.75 Los Angeles Lakers – Houston Rockets [Nevtralna lokacija]
Tip: 2

2.03 Miami Heat – Milwaukee Bucks [Nevtralna lokacija]
Tip: 2 – Miami presenetljivo vodi z 3:0 v seriji drugega kroga končnice proti Bucksom. No presenetljivo za ljubitelje lige NBA in ne za igralce kot pravijo sami. V rednem delu sta se ekipi med sabo pomerili 3 krat in obakrat ko sta bili obe dve ekipi popolni je slavil Miami! Eno tekmo in sicer zadnjo so dobili Bucksi, ko Miami ni igral v popolni zasedbi. Že po rednem delu se je torej dalo slutiti, da pa Miamija ne gre tako hitro odpisati v tej seriji. No sedaj pa ima Miami prvo zaključno žogico za napredovanje v konferenčni finale. Na zadnji tekmi je Miami v zadnji četrtini nadoknadil zaostanek 12 točk in na koncu slavil s kar 15 točkami prednosti. Buttler je v 4 četrtini dosegel več točk kot celotna ekipa Bucksov. Kaj reči na to? Jah še enkrat se kaže to da Bucksi ne morejo priti do finalo ko Grški pošasti zapreš raketo. Zakaj? Preprosto nimajo drugaga igralca ali igralcev, ki bi bili nevarni v napadu in vse obrambe se lahko skoncentrirajo na Gianisa in to je posledica rezultata 3:0. Danes pričakujemo nekaj podobnega vseeno pa menimo, da bi lahko danes preostanek ekipe Bucksov vendarle zrežiral 1 zmago, saj bi metla bila dobesedno sramota za najboljšo ekipo lige. Naš stavni tip je torej zmaga Bucksov. Stavno kvoto za zmago Miamija preverite na pokerstars stavnici.

1.28 VN Italije – Dirka – Zmagovalec
Dolgoročno: Hamilton, Lewis – Dirke formule 1 postajajo vse bolj dolgočasne, saj je prednost Mercedesa trenutno prevelika poleg tega pa Bottas ni konkurenčen moštvenemu tekmecu Hamiltonu, ki niza zmage kot po tekočem traku. Hamilton ima na svojem računu že 89 zmag in danes bo zagotovo dosegel 90 v kolikor mu bo material zdržal do konca dirke. Nekako ne verjamemo, da bi Botas lahko presenetil Lewisa in ga premagal… Lahko rečemo samo to ko bi le za Mercedes vozil še Nico Rosberg potem bi verjetno bilo vse malce drugače… Zagotovo ne bi imel Lewis 89 zmag in 6 naslovov prvaka. Škoda, ker se je Rosberg upokojil po osvojitvi naslova, saj je odlično pariral Lewisu. Pustimo penzioniste sedaj na strani in napovejmo kaj se bo zgodilo danes. Danes se bo zgodila zelo “razburljiva dirka” z “nepričakovano zmago” Lewisa Hamiltona.