Danes se nam obetajo zanimivi nogometni boji v Irski nogometni nogometni ligi. Kaj vse nas še čaka pa danes v spodnjem stavnem pregledu.

Bohemians Dublin FC
2.27
Sligo Rovers FC

St Patrick’s Athletic – University College Dublin

St. Patrick’s Athletic je na zadnji tekmi remiziral z Dundalkom z 1-1, pri čemer je imel manj posesti in poskusov na gol, a je povedel z golom Connorja Cartyja v 33. minuti. Dundalk je izenačil šele v 84. minuti z golom Daniela Kellyja. To je bila peta tekma od zadnjih šestih, na kateri je St. Patrick’s Athletic prejel vsaj en zadetek, kar kaže na njihovo ranljivost v obrambi.

UCD pa je na zadnji tekmi zmagal proti Sligo Rovers z 2-1, pri čemer je imel srečo, da je prvi gol dosegel z avtogolom Jacka Keaneyja v 22. minuti. Nato sta zadela še Sami Clarke in Jake Doyle, ki sta obrnila rezultat v njihovo korist. UCD je pokazal napadalno moč, saj je dosegel šest golov na zadnjih šestih tekmah, a je tudi prejel zadetek na vsaki od teh tekem.

St. Patrick’s Athletic ima dolgo zgodovino uspehov proti UCD, saj jih ni izgubil že 19 zaporednih tekem v ligi. Na zadnji medsebojni tekmi je St. Patrick’s Athletic zmagal z 3-1 na gostovanju pri UCD, kar je bila njihova četrta zmaga v nizu proti temu nasprotniku. V teh tekmah je St. Patrick’s Athletic dosegel 14 golov, UCD pa le štiri.

St. Patrick’s Athletic ima tudi dobro formo na domačem terenu, saj ni izgubil že štiri ligaške tekme zapored. UCD pa ima težave na gostovanjih, saj ni zmagal že 11 ligaških tekem v nizu. To kaže na veliko razliko v kakovosti in samozavesti med ekipama.

St. Patrick’s Athletic bo verjetno igral v formaciji 4-2-3-1, ki jo bo vodil trener Jon Daly. Daly ne bo mogel računati na tri poškodovane igralce: Joe Redmond, Tom Grivosti in Danny Rogers. V napadu bo glavna nevarnost Conor Carty, ki je dosegel zadnji gol za svojo ekipo.

UCD bo verjetno igral tudi v formaciji 4-2-3-1, ki jo bo vodil trener Andy Myler. Myler ima na voljo celotno ekipo brez poškodb ali kazni. V napadu bo glavni adut Jake Doyle, ki je dosegel zadnji gol za svojo ekipo.

Napovedujemo, da bo St. Patrick’s Athletic prevladoval na žogi in si ustvarjal veliko priložnosti za zadetek. UCD se bo skušal braniti in izvajati protinapade, a bo verjetno težko prebil trdno obrambo domače ekipe. Pričakujemo, da bo zmagal St. Patrick’s Athletic.

Če želite staviti na to tekmo, so najboljše kvote za zmago St. Patrick’s Athletic 1,14, za neodločen izid 7,5 in za zmago UCD 21. Več pa preverite na 22bet stavnici.