Vikend je tukaj in čaka nas derbi v Italijanskem prvenstvu med Juventusom in Inter Milanom. Poleg te tekme bo na sporedu tudi nekaj ostalih mogoče malo manj zanimivih. V ligi NBA pa bo zopet v akciji Miami.

1 X 2
Paris Saint-Germain – OSC Lille – PSG je po nizu neporaženosti nazadnje izgubil kar dve tekmi zapored… Danes pa se verjetno Lille zelo slabo piše in zna odjekniti kakšna petarda v njihovi mreži…

Več kot 2,5
1.85
Koliko golov bo doseženih?
Juventus – Inter Milan – Inter v Italijanskem prvenstvu še ne pozna poraza in trenutno zaseda sam vrh lestvice. Juventus pa se trenutno nahaja na 3 mestu, ampak za Interjem zaostaja samo 2 točki. Juventus je v zadnjem kolu denimo premagal Napili in s tem prekinil njihov niz neporaženosti in danes lahko enako stori tudi z Interjem. V tej tekmi je zelo težko napovedati zmagovalca je pa na stavnicah absolutni favorit Juventus. Obe dve ekipi sta letos med najbolj učinkovitimi v ligi in zato danes pričakujemo da bo več kot 2,5 golov. Denimo Inter je na zadni tekmi proti “slovenskem” Chievo zabil kar 5 golov…

Zmagovalec: Miami Heat
Miami Heat – Brooklyn Nets (nevtralno igrišče) – Miami si letos zelo želi končnice in za ta cilj je potrebno začeti zmagovati. Danes jim na sproti stoji ekipa, ki jo za takšen cilj preprosto morajo premagati!  Miami trenutno z razmirjem zmag in porazov 11-13 zaseda na vzhodu 10 mesto medtem ko so Netsi z 10-14 mesto nižje in bi se danes v primeru zmage nad Miamijem z njimi izenačili.