V ligi prvakov nas danes čakajo povratne tekme zadnjega kola kvalifikacij za skupinski del lige prvakov. Danes se začenja tudi tekmovanje za EFL pokal v Anglji, kjer pa nas že čaka nekaj zanimivih obračunov. V ZDA pa je v polnem teku teniški turnir tako, da je na razpolago res zelo veliko stavnih tekem. No mi pa smo se odločili, da poizkusimo nekaj od naslednjih tekem…

1 X 2
FK Dinamo Kijev – Ajax Amsterdam – Nizozemci so prvo tekmo dobili s 3:1 in si s tem zagotovili lepo prednost pred povratnim obračunov v Kijevu. Dinamo za napredovanje tako danes rabi zmago z 2:0, kar pa bo zelo težko saj imajo gostje zelo dober napad. Menimo, da Dinamo danes lahko zmaga, ampak napredovanje pa je najverjetneje zapravil na prvi tekmi v Amsterdamu.

BSC Young Boys
3.20
1 X 2
GNK Dinamo Zagreb – BSC Young Boys – “Mladi fantje” so na prvi tekmi v prvem polčasu imeli priložnost, da povedejo z dvema oz. tremi zadetki, ampak se to ni zgodilo še več prejeli so gol iz kontre in bili s tem kaznovani. Tako se je prva tekma končala z neodločenim izidom 1:1. Obe dve ekipi sta v zelo dobri formi saj beležita daljši niz neporaženosti. Dinamo tako ni izgubil že na 15 zaporednih tekmah medtem ko Young Boys beležijo 7. tekem neporaženosti. Švicarsko moštvo zelo dobro igra tudi na gostojočih terenih saj beležijo kar 4. zaporedne zmage. Danes pričakujemo zopet težko in izenačeno tekmo vseeno pa manjšo prednost dajemo gostujoči ekipi, ki verjetno na dveh tekmah ne more zapraviti toliko zrelih priložnosti kot jih je na prvi.