Miamiju je ponoči uspelo prekiniti niz 17 zaporednih zmag 76ers-ov in so tako serijo v prvem krogu končnice izenačili na 1:1. Sedaj pa se serija seli v Miami, kjer bosta odigrani naslednji dve tekmi. Danes ponoči pa bodo zopet na delu LA Kingsi, ki nujno potrebujejo zmago saj v nasprotnem primeru je za njih končnice konec. Pa si kar poglejmo kaj vse nas čaka danes:

Stava na zmago (ZDA)
Washington Wizards pri ekipi Toronto Raptors (2. tekma) – Prvo tekmo je dobil Torronto, kar pa ni bilo presenečenje. Presenečenje je bolj bilo, da so se čarovniki tako dobro borili in šele v zadnjih minutah izgubili zelo izenačeno srečanje. Danes pa pričakujemo, da bo Toronto pritisnil na plin in rutinirano pripeljal tekmo do konca in na koncu tudi slavil seveda. Stavno kvoto za zmago domače ekipe pa lahko preverite na bwin stavnici.

Portland Trail Blazers
1.35
New Orleans Pelicans pri ekipi Portland Trail Blazers (2. tekma) – Portland je prvo tekmo presenetljivo izgubil s 95:97. Danes pa bo zagotovo lovil prvo zmago v seriji in tako izenačenje na 1:1.

Boston Celtics
1.67
Milwaukee Bucks pri ekipi Boston Celtics (2. tekma) – Boston je prvo tekmo dobil šele po podaljšku, ampak to ni niti presenečenje saj ekipa igra brez prvih dveh zvezdnikov. Bucksi so torej na prvi tekmi zapravili lepo priložnost, da bi si z gostujočo zmago zagotovili prednost domačega igrišča. Danes zopet pričakujemo zelo izenačeno tekmo in zmago domače ekipe.