Danes nas čaka še nekaj prijateljskih tekem v nogometu. Kaj vse se bo še igralo pa v spodnjem stavnem pregledu.

Nizozemska
Islandija
1X2, Redni del tekme

Poljska – Turkey
Poljska, ki se pripravlja na svoje peto zaporedno evropsko prvenstvo, je v petek zvečer v Varšavi premagala Ukrajino s 3-1, kar pomeni, da je že sedem tekem neporažena (štiri zmage, trije remiji) odkar je septembra lani Michał Probierz prevzel vodenje po odhodu Fernanda Santosa. Ta impresiven niz vključuje tudi neodločen izid brez golov proti Walesu v Cardiffu, ki mu je sledila zmaga Poljske po streljanju enajstmetrovk in s tem uvrstitev na prvenstvo v Nemčiji.

Petkova zmaga, pri kateri so prvič pod vodstvom Probierza dosegli tri ali več golov, je podaljšala niz neporaženosti na domačih tleh na devet tekem (sedem zmag, dva remija). Vse tri poraze v kvalifikacijah za letošnje prvenstvo so doživeli na gostovanjih. Poljska, trenutno 28. na lestvici FIFA, je prav tako že devet tekem neporažena v prijateljskih tekmah (šest zmag, trije remiji), pri čemer niso izgubili že od novembra 2018.

Turčija (trenutno 40. na lestvici FIFA) je nazadnje igrala v torek zvečer v Bologni, kjer je z Italijo remizirala brez golov, s čimer so prekinili niz dveh zaporednih porazov, vendar so podaljšali niz brez zmage na štiri tekme (dva remija, dva poraza). V teh tekmah so dosegli le dva zadetka, kar pomeni, da so v zadnjih petih prijateljskih tekmah zmagali le enkrat (en remi, trije porazi).

Čeprav so zmage v zadnjem času redke, ekipa Vincenza Montelle ponavadi dosega več golov, ko zmaga, saj so v treh od zadnjih petih zmag dosegli tri ali več golov. Vendar so možnosti za tokratni uspeh majhne, saj so v 17 dosedanjih medsebojnih tekmah dosegli le tri zmage proti Poljski, od tega samo eno v prijateljski tekmi.

Stavnice v vlogo favorita postavljajo Poljsko, ki ima stavno kvoto za zmago 2.30. Stavna kvota za remi je 3.25 medtem ko je za zmago Turčije 3.10. Več stavnih kvot pa prevrite na 22bet stavnici.