Miami je ponoči s 4:1 izločil najboljše moštvo lige NBA in se tako uvrstiv v konferenčni finale. Lakersi pa so povedli z 2:1 proti Raketam, ki jim očitno zmankuje sape saj so že drugo tekmo zapovrstjo izgubile v zadnji četrtini potem, ko so prej gladko vodile. Danes pa lahko Miami dobi nasprotnika v finalu vzhodne konference v kolikor bo slavil Boston v nasprotnem primeru pa bo moral še malce počakati. Na drugi tekmi današnjega dne pa bo Denver poizkušal izenačit serijo na 2:2. Kaj vse nas čaka še danes pa v spodnjem stavnem pregledu.

1.58 Boston Celtics – Toronto Raptors
Tip: 1 – Zelo zanimiva serija v kateri s 3:2 vodi Boston. Boston je dokaj gladko dobil prve dve tekme in vse se je že zdelo, da bodo aktualni prvaki morali počasi spakirat. Potem pa se je zgodila čudežna zmaga v zadnji sekundi in še ene zanesljiva in izid je bil poravnan na 2:2. To pa je samo prebudilo zaspani Boston, ki je na zadnji tekmi povsem deklasiral pravake in zopet povedel s 3:2 v seriji. Boston je tekmo dobil s 111:89. Na tej tekmi Torontu ni šlo nič od rok imeli so katastrofalen met iz igre in vsega je bilo konec praktično že po prvi četrtini. Danes pričakujemo boljši Toronto in malce slabši Boston, kar pomeni, da bo tekma zelo izenačena kot so bile prejšnje v seriji. Vseeno pa nekako menimo, da bo danes napredoval Boston, ki ima več igralcev, ki lahko v ključnih trenutkih vzamejo žogo in zaključijo serijo. Ravno to manjka letos Torontu in tukaj se pozna drugi ekipi rednega dela lige manjko Leonarda, ki je lani blestev v končnici letos pa te predstave kaže v Los Angeles Clippersih. Naš stavni tip je torej zmaga Bostona. Stavno kvoto za morebitno zmago Toronta pa preverite na pokerstars stavnici.