Po dnemu premora se vrača košarkarska liga NBA. Poleg lige NBA pa bo na sporedu tudi nogometna liga prvakov več pa v spodnjem stavnem pregledu.

Real Madrid – Manchester City
Real Madrid in Manchester City se bosta že tretjo sezono zapored pomerila v izločilnem delu Lige prvakov (UCL). Ekipi sta v zadnjih dveh sezonah napredovali po enkrat, Real pa ima z eno zmago in enim neodločenim izidom pozitiven domači niz. Real, ki si prizadeva za 15. naslov v evropskem pokalu/UCL, bo svoje pretekle uspehe uporabil kot motivacijo za dober začetek. Njihove možnosti so videti obetavne, saj so zmagali v zadnjih 11 četrtfinalnih dvobojih lige UCL in v zadnjih treh izdajah izločili angleške ekipe. Z impresivnim rekordom 16 zmag na zadnjih 21 evropskih domačih tekmah je Real v dobrem položaju, da nadaljuje svoj svoj pohod proti 15 naslovu. Poleg tega bi moral biti po prostem vikendu dobro spočit za to tekmo. Po drugi strani pa Manchester City prihaja na to tekmo po zmagi s 4:2 nad Crystal Palaceom v Premier League. Čeprav prvič brani naslov v ligi prvakov, pa jim v gosteh proti španskim ekipam ne gre, saj so dosegli le štiri zmage, tri neodločene izide in osem porazov. Vendar pa bo njihov niz 22 evropskih tekem brez poraza težka ovira za vsako ekipo, tudi za Real. Zanimivo je, da je bil Real zadnja ekipa, ki je Cityja premagala v evropskem tekmovanju v polfinalu sezone 2021/22, predvsem zaradi slabe igre v gosteh. Tudi City je na Santiagu Bernabeuu dosegel le eno zmago v zadnjih 5 srečanjih. Ta tekma dodaja še eno plast intrige, saj se nekdanji vodja Barcelone Pep Guardiola, ki je v zadnjih osmih srečanjih z vodjo Reala Carlom Ancelottijem zmagal šestkrat, ponovno sooča z nekdanjim tekmecem.

Stavnice v vlogo favorita postavljajo Manchester City, ki ima stavno kvoto za zmago 2.45. Stavna kvota za remi je 3.50, medtem ko je za zmago Reala 2.80. Več pa preverite na stavnici bet at home.com.