Vikend je že tukaj in danes bo na sporedu nekaj uvodnih tekem v najmočnejša nogometna prvenstva. V Italijanski ligi bo Roma doma gostila Bologno zanimivo bo tudi v nemški in francoski ligi. Tudi v ligi NBA nas danes čaka nekaj zanimivih obračunov več pa v spodnjem stavnem pregledu.

1.21 Utah Jazz – Portland Trail Blazers
Tip: 1 – Utah je po zmagovalni seriji padel v serijo petih zaporednih porazov in danes imajo lepo priložnos, da na domačem igrišču prekinejo ta črni niz. Jazzi na domačem igrišču danes pričakujejo Portland, ki je dobil zadnjo tekmo proti Sprsom. Bo pa to za Portland že druga tekma v dveh dneh in kaj lahko bi se pokazala utrujenost ekipe. Portland se trenutno nahaja na 9. mestu zahodne konference in je daleč od 8. mesta, ki še vodi v končnico. Jazzi pa so trenutno na 5. mestu in v zelo slabi formi saj imajo na zadnjih 10 tekmah zgolj 4 zmage. Portland pa ima na zadnjih 10 tekmah 6 zmag in 4 poraze, kar pomeni da so v malce boljši formi kot Jazzi. Vseeno pa menimo, da bodo danes Jazzi prekinili črno serijo in zmagali saj so letos doma zabeležili kar 18 zmag in zgolj 5 porazov. Naš stavni tip je zmaga Jezzov.

1.91 Indiana Pacers – Toronto Raptors
Tip: 1 – Toronto je trenutno v seriji 12 zaporednih zmag, kar je tudi najdaljši zmagovit niz v ligi NBA trenutno. Ta niz je Toronto popeljal na 2. mesto vzhodne konference in imajo pred Bostonom, ki je tretji tekmo in pol naskoka. Na 5. mestu zahodne konference pa najdemo Indiano, ki je trenutno malce padla v formi in nanizala 3 zaporedne poraze. Indiani se malce pozna, da še niso uigrani z Victorjem Oladipom in to je eden izmed razlogov zakaj v zadnjem obdobju malce slabše igrajo. Ekipi sta se nazadnje med sabo pomerili 2 dni nazaj in takrat so s 119:118 slavili košarkarji Toronta, ki pa tokrat gostujajo pri Indiani. Trenutno je prvi strelec pri Torontu Pascal Siakam, ki na tekmo dosega 23,6 točke pri Indiani pa največ točk in skokov dosega Domantas Sabonis. Stavnice tudi danes v vlogo favorita postavljajo Toronto, ki je v boljši formi kot Indiana vendar mi menimo, da bo danes slavila Indiana. Indiana je na zadnji tekmi bila zelo blizu zmage danes pa igra doma. Naš stavni tip je torej zmaga Indiane stavno kvoto z azmago Toronta pa preverite na 1xbet stavnici.