Danes nas čakata še dve tekmi v Angleški preimer ligi. Kaj vse bo še na sporedu pa preverite v spodnjem stavnem pregledu.

Newcastle Unnited – Kot daleč najboljša zmaga za West Ham v boju za obstanek je bila zmaga z 1-0 proti Southamptonu v nedeljo. Ta zmaga je bila še posebej pomembna, ker so se Irons s tem začasno izognili neposrednemu izpadu iz lige. Na papirju ima West Ham najtežji razpored med ekipami, ki se borijo za obstanek, saj igrajo tekme med tednom in ob koncih tedna do začetka maja. Vendar pa bi jim lahko igranje doma pomagalo pri utrujenih nogah, saj so West Hamčani neporaženi na petih zaporednih domačih tekmah v Premier League (W3, D2), kar je njihov najdaljši takšen niz v sezoni. Ta rekord pa bo resno ogrožen proti Newcastleu, ki je v zelo dobri formi. Tri zaporedne zmage v Premier League so zaključili z prepričljivo zmago s 2-0 proti Manchester Unitedu, ki se bori za prva štiri mesta v ligi. Newcastleov trener Eddie Howe je pozval svojo ekipo, naj nadaljuje z dobrimi predstavami. Newcastle se ne boji gostovanja pri West Hamu, saj so na svojih zadnjih desetih gostovanjih v Premier League izgubili le proti Manchester Cityju (W5, D4). Newcastle je bil podobno uspešen tudi na svojih obiskih Londona, saj so se izognili porazu na vseh štirih dosedanjih obiskih prestolnice v tej sezoni (W2, D2), nazadnje pa so sestavili daljši takšen niz pred devetimi leti! Srake se trenutno nahajajo na 3. mestu in imajo enako število točk kot rdeči vragi, ki so četrti. Naš stavni tip je zmaga srak, ki so tudi favoriti na stavnicah za zmago.
2.16 – Bet at home stavnica za zmago srak ponuja stavno kvoto 2.16. Kakšna je za zmago domače ekipe ali remi pa preverite sami na stavnici 20bet.