Danes bomo v ligi prvakov dobili še drugega finalista ali bo to Manchester City ali Real pa bomo videli pozno zvečer. Po prvi tekmi je v manjši prednosti Manchester City, ki je dobil tekmo s 4:3. Poleg nogometa bo danes na delu tudi Dallas, ki je v drugem krogu končnice na prvi tekmi izgubil proti soncom. Čaka nas zanimiv dan več pa v spodnjem stavnem pregledu.

1.38 NBA končnica Phoenix Suns – Dallas Mavericks
Tip: 1 – Danes bo na sporedu druga tekma med Dallasom in Phoenixom. Prva tekma se je končala s super zanesljivo zmago Phoenixa čepra po rezultatu sodeč 121:114 ni bilo ravno tako. Phoenix je na prvi teki vse skozi kontroliral potek in praktično večino časa vodil z dvomestno prednostjo. V zadnji četrtini je Phoenix denimo imel 8. minut pred koncem kar 21 točk naskoka, kar le priča, da so na koncu malce popustili in spustili Dallas malce bližje. Pri Dallasu je na tej tekmi blestel Luka, ki je dosegel kar 45 točk ob tem pa dodal še 12 skokov in 8 asistenc. Luka je res odigral super tekmo vendar tudi ekipa ni bila slaba saj je denimo iz igre metala 47% za 3 točke pa kar 41%. Ko pogledamo vse dejavnike težko, ampak res težko vidimo, da bi Dallas lahko v tej seriji izločil najboljšo ekipo rednega dela. Sunsi so denimo na tej tekmi iz igre metali 50 % za 3 točke pa 39 %. Edino rezervo, ki vidimo pri Dallasu je seveda obramba saj so Sunsom dovolili kar 121 točk in pa skok katerega so izgubili s 36:51. Potem pa so tu še prosti meti katere je Dallas metal 72% medtem ko Sunsi 100%. Skratka Dallas mora najti danes recept in dobiti tole tekmo saj v nasprotnem primeru je po našem mnenju serije konec! Sami pa vseeno ne vidimo veliko možnosti za zmago Dallasa zato je naš stavni tip za danes zmaga Phoenixa. Kakšna je stavna kvota za presenečenje pa preverite na bet at home stavnici.