Nov začetek tedna je pred nami in čaka nas nekaj zelo zanimivih nogometnih dvobojev v tem tednu. Kaj vse se bo dogajalo pa v spodnjem stavnem pregledu.

2.33
Kanada
Avstralija

Malmo FF – IFK Värnamo

V tem stavnem pregledu bomo predstavili predogled tekme med Malmo FF in IFK Värnamo v Allsvenskan ligi. Ponudili vam bomo informacije o trenutni formi obeh ekip, njihovih preteklih medsebojnih srečanjih ter poizkusili napovedati zmagovalca tega srečanja.

Malmo FF je v zadnjem Allsvenskan srečanju igrala neodločeno 0-0 proti ekipi AIK. V tem dvoboju je imela ekipa Malmo FF večino posesti žoge (64%) ter streljala 12-krat, od tega pa je bilo 3 streli usmerjeni proti vratom nasprotnika. V preteklih šestih tekmah je ekipa Malmo FF dosegla 12 golov, kar pomeni, da imajo povprečno število golov na tekmo enako 2.

Ekipa IFK Värnamo je v svojem zadnjem Allsvenskan srečanju zmagala z rezultatom 1-0 proti ekipi BK Hacken. V tem srečanju je ekipa IFK Värnamo imela 52% posesti žoge in streljala 13-krat, od tega pa je bilo 3 streli usmerjeni proti vratom nasprotnika. Edini gol na tekmi je dosegel Simon Thern v 91. minuti. Ekipa IFK Värnamo je v preteklih šestih tekmah dosegla 7 golov, prejela pa jih je 9.

Zadnje srečanje med tema dvema ekipama je bilo na Allsvenskan tekmi, kjer je ekipa IFK Värnamo izgubila z rezultatom 1-3 proti ekipi Malmo FF. V tem srečanju je ekipa IFK Värnamo imela 44% posesti žoge in streljala 10-krat, od tega pa je bilo 2 streli usmerjena proti vratom nasprotnika. Edini gol za ekipo IFK Värnamo je dosegel Gustav Engvall v 1. minuti. Ekipa Malmo FF pa je streljala 13-krat, od tega pa je bilo 6 strelov usmerjenih proti vratom nasprotnika. Taha Abdi Ali je dosegel 2 gola (35′, 75′), Sebastian Nanasi pa je dosegel še en gol v 88. minuti. Glavni sodnik na tekmi je bil Andreas Ekberg.

Glede na trenutno formo in pretekla medsebojna srečanja, pričakujemo, da bo ekipa Malmo FF dominirala na tekmi proti ekipi IFK Värnamo. Napovedujemo, da bo rezultat tekme zelo prepričljiva zmaga ekipe Malmo FF.

Kakšne so stavne kvote za zmago ene ali druge ekipe pa preverite na 22bet stavnici.