Domača zmaga Zmaga v gosteh, Celotna tekma

Washington Wizards – Orlando Magic

Oklahoma City Thunder
1.66
Indiana Pacers – Oklahoma City Thunder

Philadelphia 76ers – Toronto Raptors imajo priložnost, da se izboljšajo na gostovanju. Raptorsi (38-38) so zaključili domačo serijo 3-1 z zmago 106-92 proti Miami Heat v torek in dosegli .500 izkupiček prvič po 9. decembra, ko so bili 13-13. Doma imajo razmerje zmag in porazov 26-14, na gostovanjih pa le 12-24. Pred četrtkovimi tekmami so deveti na Vzhodu. “Vsaka tekma je pomembna, potrebujemo vsako posamezno tekmo, da se postavimo v boljši položaj,” je dejal Scottie Barnes, ki je proti Miamiju dosegel 22 točk, 12 podaj in tri ukradene žoge. “Torej, moramo samo nadaljevati z zmagovanjem vsako noč, ko gremo drugam, je dodal Barnes. Toronto ima eno domačo tekmo do konca sezone, 9. aprila proti Milwaukee Bucks. Philadelphia vodi v seriji s Torontom s 2-1. Phila (50-26) je v sredo premagali Dallas Mavericks s 116-108 za drugo zmago v zadnjih šestih tekmah. Phila, ki je tretja na vzhodu je imela nazaj v postavi Joela Embiida in Jamesa Hardna. Mavericks so v drugičetrtini povedli z največ 12 točkami in pred zadnjo četrtino vodili z 91-89, preden so Sixersi prevzeli kontrolo in prekinili niz treh zaporednih porazov. Stavnice danes v vlogo favorita postavljejo Philo in glede na to, da še imajo nekaj možnosti za 2. mesto na vzhodu verjamemo, da bodo šli v to tekmo na polno. Phila za Bostonom trenutno zaostaja za 2,5 tekme. Naš stavni tip je zmaga Phile.
1.45 – Stavnica bet at home za zmago ponuja stavno kvoto 1.45. Kakšna je stavna kvota za zmago Toronta pa preverite sami.