Vikend je že skoraj tukaj in na današnji petek nas praktično v vseh najmočnejših evropskih nogometnih prvenstvih čaka po ena zelo zanimiva tekma. V nemški Bundes ligi se bosta danes spopadla Mainz 05 in RB Leipzig, medtem ko bo v italiji na sporedu Torinski derbi. Poleg nogometa pa kot je že v navadi smo tudi danes preverili ligo NBA in pa NHL. Pa si kar poglejmo kaj smo pripravili v današnjih stavnih nasvetih…

2.14 Dynamo Dresden – FC St. Pauli
Tip: 1

1.54 Wacker Innsbruck II – SV Ried
Tip: 2

1.72 FSV Mainz 05 – RB Leipzig
Tip: 2 – RB Leipzig si je že zagotovil nastopanje v ligi prvakov v naslednji sezoni saj ima na 3. mestom neulovljivo prednost pred zadnjimi tremi krogi prvenstva. RB je tudi v odlični formi saj je na zadnjih 5 prvenstvenih tekmah kar 5 krat zmagal in je tako na stavnicah favorit tudi za današnjo zmago. Tudi Mainz si je že zagotovil obstanek v ligi in bo danes lahko odigral povsem neobremenjeno proti ekipi, ki bo naslednjo sezono igrala ligo prvakov. Forma Mainz je precej slabša od gostov saj so na zadnjih 5 tekmah slavili le 2 krat. Tudi na zadnjih 5 medsebojnih tekmah je uspešnejši RB, ki beleži 3 zmage, 1 remi enkrat pa je slavila ekipa iz Mainza. Danes kljub temu, da sta ekipi svoje cilje že izpolnili in da Mainz igra na domačem igrišču dajemo gostom. Stavno kvoto za zmago domače ekipe pa preverite na 1xbet stavnici.

1.74 Boston Celtics – Milwaukee Bucks
Tip: 1 – Boston je po visoki zmagi na prvi tekmi visoko izgubil na drugi tekmi in tako je serija izenačena na 1:1. V prednosti je kljub temu še Boston saj si je zagotovil prednost domačega igrišča z eno ukradeno tekmo v gosteh. Boston je drugo tekmo do polčasa odigral korektno in bil zraven, ampak zgodil se je 5 minutni strelski mrk v 3 četrtini in Milwaukee Bucks so pobegnili na neulovljivo razliko. Na drugi tekmi je zopet blestel Giannis Antetokounmpo, ki je dosegel 29 točk in 10 skokov. Razigran pa je bil tudi njegov soigralec Khris Middleton z 28 točkami in 7 skoki. Pri Bostonu na tej tekmi ni bilo razigranega igralca še največ točk je dosegel Marcus Morris 17. Danes bo na sporedu 3 tekma serije in Boston ima prednost domačega igrišča. Na stavnicah je manjši favorit Boston in tako menimo tudi mi. V kolikor bo Bostonu uspelo ustaviti Giannis tako kot na prvi tekmi ne vidimo razloga, da tekme ne bi dobili. Naš stavni tip je torej zmaga Bostona.