Tako kot včeraj je tudi danes na sporedu 4. krog lige prvakov. Danes bosta na sporedu dve zelo zanimive tekme in sicer med Borussio Dorthmund in Ajaxom. Borussia D. se bo poizkušala maščevati za poraz v prejšnjem krogu enako pa bo poizkušal Atletico Madrid premagati Liverpool. Kaj vse nas še čaka danes pa v spodnjem stavnem pregledu.

1.66 Skupinski del Liverpool – Atlético Madrid
Tip: 1 – Liverpool si je med vikendom privoščil manjši spodrsljaj saj je na domačem igrišču remiziral proti Bringhtonu. Tekma se je končala z 2:2, potem ko je Liverpool že vodil z 2:0 je kasneje gostom uspelo izid izenačiti. Atletico pa je po serij 2 zaporednih remijev v prvenstvu v nedeljo vendarle zmagal in razbil Betis s 3:0. Kar se tiče same tekmovalne forme je v boljši Liverpool, ki na zadnjih 5 odigranih tekmah beleži 4 zmage in zgolj 1 remi. Atleti na drugi strani pa so dosegli 2 zmage, 2 remija in 1 poraz. Ta poraz pa se je zgodil ravno proti Liverpoolu slabe 14 dni nazaj. Liverpool je proti Atletom takrat hitro povedel z 2:0 vendar se je Atletiko vrnil in izid poravnal na 2:2 do konca prvega polčasa. V drugem polčasu pa so Atleti prejeli rdeč karton in sanj o popolnem preobratu je bilo hitro konec saj je Liverpool to izkoristil in na koncu slavil s 3:2. Liverpool je v drugem polčasu edini gol dosegel iz 11 metrovke, potem ko je nespameten prekršek naredil obrambni igralec Atletica. Danes pa Liverpool igra na domačem stadionu, kjer pa si že lahko zagotovi prvo mesto v skupini z morebitno zmago. Liverpool je trenutno vodilna ekipa z 9 točkami pred drugim Atletikom ima natanko 5 točk naskoka. Liverpol danes za zagotovljeno napredovanje v osmino finala potrebuje zgolj točko. Naš stavni tip je zmaga Liverpoola, ki je v boljši formi in igra doma.

1.29 Skupinski del FC Sheriff Tiraspol – Inter Mailand
Tip: 2

2.35 Skupinski del RB Leipzig – Paris Saint-Germain FC
Tip: 2

Indiana Pacers – New York Knicks
Tip: 2 – New York je kot kaže letos naredil še stopničko višje in zopet začel odlično novo sezono. New York se trenutno s 5 zmagami in 2 porazoma nahaja na 4. mestu vzhodne konference. Knicksi so nazadnje presenetljivo izgubili s Torontom za katerega igra Goran, ki pa je na klopi obsedel že 4 tekmo zapovrstjo. V naslednjih dveh se povsej verjetnosti pričakuje trade no vsaj upajmo. Indiana na drugi strani pa je sezono odprla zelo slabo saj je po 8 odigranih tekmah trenutno zgolj pri 2 zmagah in kar 6 porazih. Indiana je na zadnji tekmi premagala San Antonio in sicer s 131:118. New York je tudi uspešnejši na zadnjih 5 medsebojnih tekmah kjer beleži 4 zmage in zgolj 1 poraz. Glede na to kako sta ekipi začeli sezono je več kot jasno, da je danes prvi favorit New York za zmago. Naš stavni tip je zmaga Knicksov kakšna je stavna kvota za zmago ene ali druge ekipe pa preverite na 22bet stavnci.