V Angliji nogometaši ne poznajo premora in danes se že začenja 20. krog tekmovanja. Kaj vse nas čaka pa v spodnjem stavnem pregledu.

1.59 Premier liga Crystal Palace – Norwich City
Tip: 1 – Domača ekipa se trenutno nahaja na 12. mestu prvenstvene lestvice z 20 osvojenimi točkami. Norwich ima na svojem kontu ravno polovico točk manj in sicer 10, kar pa ga uvršča na povsem zadnje 20. mesto. Obe dve ekipi nista v najboljši formi na zadnjih 5 odigranih tekmah. Domača ekipa je na zadnjih 5 odigranih tekmah dosegla 1 zmago, 1 remi in 3 poraze medtem ko je Norwich v seriji 4 zaporednih porazov, pred tem pa je remiziral. Na zadnjih 5 medsebojnih tekmah je uspešnejša domača ekipa, ki beleži 3 zmage in 2 remija. Tudi danes menimo, da bo Palace slavil zato je naš stavni tip zmaga Palace.

2.10 Premier liga Watford – West Ham United
Tip: 2

2.06 Premier liga Southampton FC – Tottenham Hotspur
Tip: 2

1.39 Premier liga Leicester City – Liverpool
Tip: 2 – Lisice so v nedeljo doživele visok poraz proti Manchester City-u in sicer s 6:3. Manchester City je že v prvem polčasu mrežo lisic zatresel kar 4 krat vendar so se v drugem malce stvari zakomplicirale. Lisice so v drugem polčasu v razmaku 10 minut dosegle 3 zadetke in tekmo spet naredile živo vendar ne za dolgo saj je City kaj kmalu dosegel še 5 zadetek in tekmo praktično zapečatil. Lisice se trenutno nahajajo na 10. mestu prvenstvene lestvice in niso v najboljši formi saj so na zadnjih 5 prvenstvenih tekmah dosegle 2 zmagi, 1 remi in 2 poraza. Liverpool na drugi strani pa v prejšnjem krogu ni igral saj je imel tekmec zaradi bolezni kadrovske težave. Liverpool tako s tekmo manj trenutno zaseda 2. mesto na prvenstveni lestvici za vodilnim Cityem pa trenutno zaostaja za 6 točk. Liverpool je trenutno v zelo dobri formi saj je na zadnjih 5 prvenstvenih tekmah dosegel 4 zmage in 1 remi ravno na zadnji odigrani tekmi proti Tottenhamu, ki je v vzponu. Na zadnjih 5 medsebojnih tekmah je uspešnejši Liverpool, ki beleži 3 zmage, 1 remi (zmaga po 11-metrovkah) in 1 poraz. Ekipi sta se nazadnje srečali pred 6 dnevi, ko je Liverpool v pokalu z B ekipo slavil po 11 metrovkah. Kaj vse nas čaka danes pa v spodnjem stavnem pregledu. Naš stavni tip je zmaga Liverpoola. Kakšna je stavna kvota za zmago gostov pa preverite na 22bet stavnici.