Danes se bomo posvetili predvsem evropskemu nogometu, saj potekajo kvalifikacije za elitno Ligo prvakov. Prav tako pa potekajo kvalifikacije tudi za novo ustanovljeno konferenčno ligo. Športne stave pa boste lahko igrali tudi na najrazličnejše športne dogodke na OI, med drugi danes igrajo skupinsko fazo ženske nogometašice.

2.20 Omonia Nikosia – Dinamo Zagreb
Tip: 2

1.63 Flora Tallinn – Legia Warsaw
Tip: 2 – Estonski klub FC Flora bo danes pred domačimi gledalci poskušal nadoknaditi zaostanek s prve tekme. Legia je namreč domačo tekmo zmagala z 2:1. Prvi gol pa je Poljski klub dosegel že v 3 minuti tekme. Flora je potem v 53 minuti izenačila, Legia pa je v 91 minuti povedla z zadetkom Lopesa. Legia je na tej tekmi mela kvoto za zmago samo 1.19, na koncu pa še kako trepetala za zmago. Legia je sicer imela manjšo prednost v posesti žoge 55%-45%. V strelih na gol pa je bila boljša ekipa Flora z 4:3. Estonski klub se je torej še kako izkazal in danes imajo lepe možnosti, da morda presenetijo Poljake, ki so vsaj glede na stavnice tudi danes favoriti za zmago. Flora je sicer pred to evropsko tekmo dosegla tri zaporedne zmage, tako da je moštvo v dobri formi, ne glede na zadnji minimalen poraz. Legia pa je na zadnji tekmi igrala v domači ligi in doma zmagala z 1:0. Šlo je za prvo tekmo nove sezone prve poljske nogometne lige. Legia sicer ni izgubila svojih zadnjih 11 gostovanja. Na drugi strani pa ekipa Flora ni izgubila svojih zadnjih 14 domačih tekem. Športna stavnica 22Bet Slovenija nam za zmago Legie ponuja kvoto 1.63. Remi je vreden kvote 3.90, medtem ko za stavo na zmago domače ekipe dobimo kvoto 4.80. Morda Flora lahko danes preseneti in zmaga.