Mura bo danes v Grazu napadala nemogoče, saj po prvi tekmi zaostaja 3:1. Mura bo kljub morebitnem neuspehu igrala v skupinskem delu konferenčne lige v kolikor jim uspe pa v ligi Europa. Kaj vse nas čaka danes pa v spodnjem stavnem pregledu.

11.00 Sturm Graz – NK Mura
Tip: 2 – Mura je na prvi tekmi izgubila s 3:1 proti Sturmu, ki pa po našem nenju ni pokazal veliko. Mura je tekmo začela odlično in hitro povedla potem pa je na sceno stopil sodnik in za Sturm dosodil zelo sumljivo 11-metrovko. Rezultat je bil po prvem polčasu potem 1:1. V drugem polčasu pa je Mura hitro dobila priložnost za 2:1 vendar je napadalec zgrešil “prezen” gol potem ko je že preigral golmana. Za tem so sledile 3 črne minute Mure oz. dve hudi napaki v obrambi, ki sta omogočili 2 zadetka Sturmu… ampak Muraši se po tem niso predali in so imeli še kar nekaj velikih priložnosti iz katerih bi preprosto morali zateti. Mura je imela po izidu 1:3 še 3 100% priložnosti vendar jih ni izkoristila in to Murašem daje upanje, da bi lahko na povratni tekmi še kaj naredili. Mura je po izidu 3:1 tudi zadela vendar je bil gol upravičeno razveljavljen saj je bil dosežen iz prepovedanega položaja. Kar smo videli na prvi tekmi verjamemo, da Mural lahko danes vsaj zmaga če ne že izloči Sturm. Mura je kljub slabem začetku sezone v nedeljo končno dosegla prvo zmago v državnem prvenstvu in stem nakazala, da se ji forma počasi uspenja. Sturm pa je na zadnji prvenstveni tekmi samo remiziral. Je pa vseeno Graška ekipa v precej boljši formi, ko pogledamo zadnjih 5 odigranih tekem. Ekipi sta se do sedaj med sabo srečali samo 2 krat in obakrat je slavil Sturm. No danes pa menimo, da bi Mural lahko dosegla vsaj častno zmago zato je naš stavni tip zmaga Mure. Kakšna je stavna kvota za zmago domače ekipe ali remi pa preverite na bet at home stavnici.

1.44 AS Roma – Trabzonspor
Tip: 1 – Roma je novo sezono v Italijanskem prvenstvu po pričakovanjih začela z zmago. Roma ima sedaj na klopi Murinha in zagotovo cilja zelo visoko v naslednji sezoni. Prva tekma med tema dvema tekmecema se je končala z zmago Rome, ki je slavila na gosotvanju z 1:2. S to zmago so si Rimljani že na široko odprli pot v ligo Europa. Roma je trenutno tudi v fantastični formi saj na zadnjih 5 odigranih tekmah beleži 4 zmage in zgolj 1 poraz. Turki na drugi strani pa so v tem obdobju nanizali 3 zmage, 1 poraz in remi. Roma danes igra na domačem igrišču in je favorit na stavnicah. Naš stavni tip je zmaga Rome.