Najmočnejše evropske nogometne lige so se zaključile in dobili smo nove oz. stare prvake. V Franciji je prvo mesto odvojil PSG, v Španiji Real Madrid, v Nemčiji Bayern M., v Italiji AC Milan in v Angliji Manchester City. Zagotovo je bilo najbolj zanimivo v Angliji kjer je Manchester City že pošteno visel potem pa v 5 minutah naredil preobrat in tako potrdil naslov prvaka. Trenutno pa bo najbolj zanimiva stvar liga NBA, kjer pa Dallasu ne gre vse po načrtu saj je na zadnji tekmi izgubil proti bojevnikom proti katerim sedaj zaostaja že z 3:0. Kaj vse nas čaka danes pa v spodnjem stavnem pregledu.

1.35 NBA končnica Boston Celtics – Miami Heat
Tip: 1 – Ta serija je precej bolj zanimiva kot med Dallasom in bojevniki ki vodijo s 3:0. V tej seriji Miami trenutno vodi z 2:1. Danes bo na sporedu 4 tekma na kateri pa je Boston absolutni favorit za zmago. Boston je na prejšnji tekmi presentljivo izgubil potem, ko mu je uspelo ukradit tekmo v Miamiju. Tretja tekma se je končala z izidom 109:103 za Miami. Na tej tekmi se je poškodoval tudi prvi zvezdnik ekipe Miamija, ki v drugem polčasu ni več igral. Naj pa ta poškodba ne bi bila prehuda in naj bi bil nared za današnjo tekmo. Butler je prvi strelec ekipe in na tekmo dosega nekaj malega več kot 30 točk, poleg tega pa je tudi prvi asistent ekipe s 5,5 asistencami na tekmo. Pri Bostonu je prvi strelec Tatum, ki na tekmo dosega 29,5 točke, kar je natanko točko maj kot Butler. Obe ekip sta zelo izenačeni tudi po doseženih točkah na tekmo, skokih in asistencah tako, da se nam obeta res zanimivo nadaljevanje serije. Danes napovedujemo zmago Bostona in s tem izenačenje serije na 2:2. Kakšna je stavna kvota za zmago Miamija pa preverite na 22bet stavnici.