Danes se bomo zopet posvetili košarki več pa v spodnjem stavnem pregledu.

Dallas Mavericks – New Orleans Pelicans
Danes svoje delo nadaljuje tudi ekipa iz Dallasa, ki bo proti Pelikanom odigrala še drugo zaporedno tekmo v 3 dneh in to na gostovanju. Prvo tekmo so gladko dobili košarkarji Dallasa, ki so slavili s 136:124. Tekma je bila že odločena v 3 četrtini medtem ko je bila četrta še zgolj formalnost. Prva zvezdnika ekipe Dallas sta na tej tekmi skupaj dosegla kar 65 točk. Dallas trenutno z 8 zmagami na 10 odigranih tekmah zaseda drugo mesto na zahodni konferenci. Enak izkupiček ima tudi Denver vendar je Dallas v neposrednem boju izgubil proti aktualnimi prvaki in zaradi tega je Denver prvi na zahodu. Najboljši igralec Dallasa je Luka, ki dosega 32,6 točke na tekmo ob tem doda še 8,4 skoka in 8,5 asistence. Dallas je trenutno 2 napadalna ekipa in 24 obrambna ekipa v ligi. Obrambo bo seveda Dallas moral še malce popraviti enako pa velja tudi za skok saj so šele 26 v ligi. Je pa forma Dallasa na zadnjih 5 odigranih tekmah je dobra saj beležijo 4 zmage in zgolj 1 poraz.

Pelikani na drugi stani pa so sezono odprli z 4 zmagami in 6 porazi. Ekipa se trenutno nahaja na zgolj 10. mestu zahodne konference. Pelikani imajo veliko smole saj se jim je poškodoval zelo pomemben igralec McCullum in od takrat naprej ekipa niza izključno poraze. Pelikani so sezono sicer odprli z 4:1 po tej poškodbi pa nanizali 5 zaporednih porazov. Najboljši igralec ekipe je trenutno Ingram, ki na tekmo dosega 22,6 točke ob tem pa podeli še 4,6 asistence. Pelikani so trenutno 27 napad in 22 obramba v ligi. Malce boljši so zgolj v skoku kjer zasedajo 17. mesto. Pelikani so tudi v slabi formi saj so v seriji 5 zaporednih porazov.

Na stavnicah je kakopak favorit Dallas. Kakšna je stavna kvota za zmago Dallasa oz. morebitno presenečenje pa preverite na 22bet stavnici.