Tip: 1

2.14 Superligaen Odense Boldklub – Viborg FF
Tip: 1

1.55 Superligaen FC Midtjylland – Bröndby Kopenhagen
Tip: 1 – V borbi za Danskega prvaka trenutno najbolje kaže Kopenhagen, ki ima točko naskoka pred FC Midtjyllandu. Današnji nasprotnik FC Midtjylland pa se nahaja na zadnjem 6. mestu v ligi za prvaka. Bröndby je trenutno pri 41 točkah in za vodilno ekipo zaostaja kar za 18 točk. V zadnjem obdobju je ekipa Bröndby v katastrofalni formi saj je na zadnjih 5 odigranih tekmah odvojila zgolj 1 točko. Domača ekipa pa je za spremembo od gostov v super formi saj na zadnjih 5 odigranih tekmah beleži 4 zmage in 1 remi. Zanimivo pa je dejstvo, da je na zadnjih 5 medsebojnih tekmah malce uspešnejša ekipa Bröndbya, ki beleži 3 zmage in 2 poraza. Glede na to, da se domača ekipa bori za naslov prvaka je pričakovano, da je na tem srečanju favorit na stavnicah. Stavna kvota na bet at home stavnici za zmago domačih je 1,55. Zadnjo medsebojno tekmo v aprilu so zanesljivo dobili nogometaši Midtjylland s 3:1. Naš stavni tip je zmaga Midtjyllanda.

2.70 Superligaen Vejle BK – AGF Aarhus
Tip: 2

2.03 NBA končnica Dallas Mavericks – Phoenix Suns
Tip: 1 – V seriji trenutno vodi Phoenix s 3:2. Danes torej Dallas potrebuje zmago v kolikor želi ostati v igri saj v nasprotnem primeru je serija zaključena. Dallas je na zadnji tekmi povsem odpovedal saj so jo izgubili kar s 110:80. Ključna na tej tekmi je bila 3 četrtina v kateri je Dallas izgubil kar 13 žog četrtino pa izgubil s 33:14. Dallas je sicer v tretji četrtini še prišel na 51:50, ampak potem je Sunsom uspela serija 17:0 in tekme je bilo konec. Sunsi so v zadnji četrtini samo še nadzorovali potek in jo tudi dobili s 28:20. Dallas mora danes odigrati podobno tekmo kot je odigral na 4 tekmi oz. 3 tekmi v seriji v kolikor želijo izsiliti 7 tekmo. Pri Dallasu je na 5 tekmi odpovedla celotna ekipa tako da slabše danes skoraj ne more biti. Ker smo navijači Dallasa danes napovedujemo njihovo zmago. Naš stavni tip je zmaga Dallasa.