Danes nas čaka nekaj zanimivih nogometnih tekem več pa v spodnjem stavnem pregledu.

1.80
Borussia Dortmund
1X2, Redni del tekme

Paris St Germain – Barcelona FC
V četrtfinalu Lige prvakov se bosta pomerili eni izmed dveh najboljših evropski ekipi, saj se bo Paris Saint-Germain pod vodstvom menedžerja Luisa Enriqueja pomeril s svojo nekdanjo ekipo Barcelono. Enrique je marca 2017 vodil Barcelono, ki je proti PSG dosegla slavno vrnitev in postala prva ekipa, ki ji je v dvoboju v tem tekmovanju uspelo izničiti več kot 4 gole zaostanka. Tokrat pa se bo osredotočil na to, da PSG popelje do prvega polfinalnega nastopa po sezoni 2020/21. Kljub dobri predstavi v Ligue 1 je PSG za vikend odigral neodločeno z izidom 1:1 proti ekipi iz dna lestvice Clermontu, kjer je uspel doseči izenačenje šele v 85. minuti. Ta rezultat pa je še dodatno poslabšal statistiko na domačem igrišču, saj so na zadnjih petih tekmah na Parc des Princes dosegli več remijev kot zmag (W2, D3) in v tem času dosegli le enkrat mrežo nedotaknjeno. To bi lahko delovalo v prid Barceloni, ki bo iskala maščevanje po hudem porazu z 8:2 proti Bayernu München v četrtfinalu Lige prvakov avgusta 2020. Španski prvaki na to tekmo prihajajo samozavestni, saj so zmagali na zadnjih štirih tekmah v vseh tekmovanjih, na treh od njih pa so mrežo svojega gola ohranili nedotaknjeno. Vendar pa bo soočenje s PSG v izločilnem delu tega turnirja, ki je že šestič, kar je tretjič po številu odigranih tekem, težka naloga. Kljub trenutnemu nizu petih tekem brez poraza v vseh tekmovanjih (W3, D2) je Barcelona zmagala le na eni od prejšnjih šestih gostujočih tekem proti PSG (D2, L3), kar kaže na izziv, s katerim se bo soočila.

Na stavnicah je favorit PSG, ki ima stavno kvoto za zmago 1.91. Stavna kvota za remi je 3.80, medtem ko je za zmago Barcelone 3.75. Kaj vse še lahko staviti pa preverite na bet at home stavnici.