3.20
AS Roma
AC Milan

Borussia Dortmund – FC Heidenheim
Borussia Dortmund se bo pomerila proti gostujoči ekipi Heidenheim v tekmi Bundeslige 1, ki bo potekala danes.

Borussia Dortmund je v zadnjem krogu Bundeslige 1 remizirala z rezultatom 1-1 proti ekipi VfL Bochum. V tej tekmi je Borussia Dortmund imela 66-odstotni delež posesti žoge in 14 strelov na gol, od tega jih je 3 končalo v okvirju gola. Edini strelec za Borussio Dortmund je bil Donyell Malen v 56. minuti. Za ekipo VfL Bochum je zadetek dosegel Kevin Stoger v 13. minuti. Borussia Dortmund je v zadnjih petih tekmah dosegla zadetek na vsaki tekmi skupno jih je zabila kar 14. V obrambi so prejeli 4 zadetkov. Na zadnjih 5 odigranih tekmah pa je ekipa dosegla 3 zmage in 2 remija. Borussia trenutno po 2 odigranih krogih zaseda 7. mesto s 4 osvojenimi točkami.

Heidenheim je v zadnji tekmi Bundeslige 1 izgubil proti ekipi Hoffenheim. Heidenheim je imel v tej tekmi 37-odstotni delež posesti žoge in 20 strelov na gol, od tega jih je 9 končalo v okvirju gola. Za ekipo Heidenheim sta zadetka dosegla Jan-Niklas Beste v 26. minuti in Marvin Pieringer v 58. minuti. Na drugi strani je ekipa Hoffenheim dosegla 3 zadetke, ki so jih dosegli Maximilian Beier, Pavel Kadeřabek in Andrej Kramarić.

Heidenheim je v zadnjih petih odigranih tekmah dosegel 14 zadetkov prejel pa jih je 8. Ekipa je v novo sezono najmočnejše Bundeslige štartala z dvema zaporednima porazoma.

Ekipi sta se do sedaj med sabo pomerili samo enkrat in sicer na prijateljski tekmi pred več kot 9 leti. Tekma se je takrat končala z zmago Borussije z 4:3.

Stavnice danes v vlogo favorita postavljajo Borussio, ki ima stavno kvoto nekje za zmago okrog 1.22. Kakšna je stavna kvota za morebitno presenečenje pa preverite na 22bet stavnici.