Dallasu je včeraj na domačem igrišču uspelo premagati LAC in tako prekiniti niz 4 zaporednih porazov. Zanimiva tekma je bila tudi v OKC-ju kjer so domači košarkarji odpravili Portland. Danes pa bo zagotovo najbolj zanimiv obračun med Utah Jazz in Denver Nuggetsom. Pa si kar poglejmo kaj nas čaka danes:

2.25 Utah Jazz – Denver Nuggets
Tip: 2 – Denver Nuggets druga najboljša ekipa zahoda prihaja na gostovanje v Utah, kjer bodo poizkušali prekinit serijo 7 zaporednih porazov na gostovanju pri Utah Jazzi. To pa bo seveda zelo težko saj so Jazzi trenutno v fantastični formi in beležijo kar 8. zmag na zadnjih 10 tekmah. Seveda tudi Denver ne igra slabo in je na zadnjih 10 tekmah slavil 7 krat in le trikrat parket zapuščal poražen. Trener Michael Malone tudi povdarja, da je zelo pomembeno, da denver zadrži primat v svoji diviziji kjer se trenutno nahaja na 1. mestu ob razmerju zmag in porazov 6-0. Utah je zadnjo tekmo izgubila proti Portlandu, potem ko so bili v seriji 6 zaporednih zmag. To je bil tudi najdaljši zmagoviti niz Jazzov v tej sezoni. Na tej tekmi so bili košarkarji Portlanda boljši s 109 proti 104. Denver pa je trenutno v seriji 2 zaporednih zmag in sicer so nazadnje premagali konjenike s 124 proti 102. Danes glede na formo obeh dveh ekip pričakujemo tesno in napeto tekmo. Favorit na stavnicah so Utah Jazzi ravno zaradi tega, ker na domačem igrišču niso izgubili že 7 zaporednih tekem proti Denverju. Danes bi mi vseeno dali prednost gostom, saj menimo, da je čas, da prekinejo to negativno serijo proti Jazzom. Stavna kvota za presenečenje je tudi zelo lepa… Ostale stavne priložnosti za to tekmo pa preverite na 1xbet stavnici.

1.02 Boston Celtics – Cleveland Cavaliers
Tip: 1 – Boston je v seriji 4 zaporednih zmag in danes na domačem igrišču pričakuje košarkarje Clevelanda, ki pa so najslabše moštvo lige NBA. Torej Boston bi danes moral na domačem terenu vpisati lahko zmago in serijo zmag podaljšat na 5…