Danes nas že čaka nekaj prvenstvenih nogometnih tekem v najmočnejših Evropskih liga. Seveda bo precej več dogajanja v soboto in nedeljo, ampak zato so danes tukaj drugi športi. V ligi NBA se nadaljuje boj za končnico enako pa velja tudi za hokejsko ligo NHL. Pa si kaj poglejmo kakšni derbiji nas čakajo danes.

1.54 Hannover 96 – RB Leipzig
Tip: 2

1.82 Lille OSC – OGC Nice
Tip: 1

1.47 Denver Nuggets – Houston Rockets
Tip: 1 – Nikola Jokić bo prvič zaigral na tekmi vseh zvezd in danes bodo njegovi navijači zagotovo vzklikali MVP, saj si to nedvoumno zasluži glede na igre, ki jih kaže in na pozicijo, ki jo Denver drži v letošnji sezoni. Na drugi strani pa imajo rakete Hardna, ki letos dosega kar 36,3 točke na tekmo kar je fascinanten podatek. Harden tudi drži niz 22 tekem za povrstjo z doseženimi vsaj 30 točkami na tekmo. Danes bo ta niz zagotovo poizkušal podaljšati še na 23 tekmo. Kar se tiče favorita na tej tekmi je popolnoma jasen in to je Denver, ki letos na zahodu zaostaja samo za bojevniki in danes jih lahko z zmago tudi dohiti oz se izenači z njimi na prvem mestu. Tudi rakete ne igrajo slabo glede na to kako so začele sezono in se trenutno z izkupičkom 29-11 nahajajo na 6. mestu zahodne konference. Rakete so zadnjo tekmo sicer izgubile proti pelikanom s 121 proti 116, medtem ko je istega tekmeca dan kasneje premagal Denver s 105 proti 99. Denver je tudi v odlični seriji 4 zaporednih zmag in bo danes napadal še 5. Danes kot smo že omenili svoje karte polagamo na domačo ekipo, saj se bo Hardnu počasi morala poznati utrujenost… Naš stavni tip zmaga Denverja!

1.44 Charlotte Hornets – Memphis Grizzlies
Tip: 1

1.12 Utah Jazz – Atlanta Hawks
Tip: 1 – Jazzi imajo danes priložnost, da se po porazu na zadnji tekmi znova vrnejo na zmagovita pota in proti Atlanti, ki je ena najslabših ekip v ligi v knižijo še 30 zmago v sezoni. Naš stavni tip je tukaj jasen in sicer zmaga Jazzov, ki so naprimerno boljša ekipa tako na papirju kot tudi na igrišču. Se je pa Jazzon včeraj zgodila velika krivica saj bi si po našem mnenju ekipa zalužila imeti vsaj enega igralca na All Stars tekmi, ampak to je le naše mnenje…